Reference > Naši provozovatelé
Reference

>> Naši provozovatelé

SILVER AIR

Společnost SILVER AIR, s.r.o. byla založena v roce 1995 s cílem poskytovat technickou údržbu pro letouny charterových leteckých společností. Leteckou činnost společnost zahájila na počátku roku 1997 v regionu jihovýchodní Asie (Vietnam). 


http://www.silverair.cz/index.php

 

lightbox lightbox

 

GOMA AIR 

Společnost Goma Air zahájila svou činnost 24. února 2011 a operuje na všech nezpěvněných (STOL) přistávacích plochách v Nepálu, s vlastními leteckými základnami v  Surkhet a Nepalgunj.


http://gomaair.com/index.php


lightbox lightbox

 

PANSA

Společnost PANSA (Polish Air Navigation Services Agency) byla založena v roce 2007 a je jedinou společností v Polsku, která zaměstnává letové dispečery v řízeném i neřízeném vzdušném prostoru, jejichž náplní práce je poskytovat informace účastníkům letového provozu s cílem zajistit bezpečnost. Působnost firmy PANSA se vztahuje na oblast FIR Warszawa. 


http://www.pansa.pl/

 

lightbox lightbox

 

AIR-TEC AVIATION MAINTENANCE

Společnost Air-Tec působí již více než 30 let na africkém trhu, kde zároveň zastupuje naši společnost.

 

http://www.air-tecm.com/

 

lightbox lightbox

 

AIR GUYANE EXPRESS

Společnost AIR GUYANE EXPRESS je leteckou společností působící ve Francouzské Guyaně. 

 

http://www.airguyane.com

 

lightbox lightbox

 

AIR EXPRESS ALGERIA

Letecká společnost AIR EXPRESS ALGERIA se sídlem v Hassi Mesaoud poskytuje služby v oblasti přepravy cestujících na regionálních linkách, přepravy pacientů v rámci lékařských misí, přepravu VIP osob a přepravy nákladu. 

 

http://www.airexpressdz.com

 

lightbox

 lightbox


SOLENTA INVESTMENT HOLDING

Solenta Aviation je letecká společnost se sídlem v Johannesburgu v Jižní Africe s vlastní základnou na mezinárodním letišti v Tambo. Společnost byla založena v roce 2000 a provozuje osobní i nákladní přepravu na regionálních tratích po celé subsaharské Africe.

 

http://www.solenta.com/

 

lightbox lightbox


HELI AIR

Heli Air byla založena v roce 1990 a má více než 24 let zkušeností. Mezi hlavní aktivity patří letecká přeprava osob a nákladů, letecká záchranná služba, přeprava cestujících, posádky a nákladu z humanitárních a mírových operací.

 

http://www.heliair.bg/en

 

lightbox lightbox

 

TATRA JET

Společnost Tatra JET s.r.o. poskytuje služby v privátní letecké dopravě. Zabezpečuje pronájem letadel, privátní lety a poskytuje poradenství při koupi a dovozu letadel, atd.

 

http://www.tatrajet.sk/

 

lightbox lightbox

 

OAO KOMIAVIATRANS

Komiaviatrans je regionální ruská aerolinka. Má sedm vlastních letišť: mezinárodní letiště Syktyvkar, letiště Vorkuta, Uchta, Usinsk, Pečora, Ustj-Ciljma, Inta. Hlavní činnosti firmy: přeprava pasažérů a nákladů, hlídka ropovodu a plynovodu, obsluha ropných platforem v moři, dopravní služby pro obyvatelstvo v odlehlých oblastech, záchranné práce.

 

http://www.komiaviatrans.ru/

 

lightbox lightbox

lightbox lightbox

 

SASOVSKOE LETECKÉ UČILIŠTĚ

Sasovskoe letecké učiliště bylo založeno v roce 1943 a zajiťuje odborné středoškolské vzdělání v oblasti civilního letectví.

 

http://sasovoavia.3dn.ru/

 

lightbox lightbox

 

PETROPAVLOVSK - KAMČATSKÝ LETECKÝ PODNIK

Hlavními činnostmi této společnosti jsou: poskytování letových služeb pro letadla, odbavování pasažérů a zavazadel, pravidelná letecká přeprava, charterové, osobní a nákladní přepravy.

 

http://www.airport-pkc.ru/

 

lightbox 

 

AVIAKOMPANIJA UKTUS A.S.

AVIAKOMPANIJA UKTUS A.S. zajišťuje soukromé, charterové a VIP přepravy cestujících. Od roku 2010 letecká aerolinka funguje na trhu letecké dopravy.

 

http://ak-uktus.ru/

 

lightbox lightbox

 

ZHEZKAZGANAIR AVIAKOMPANIJA UKTUS A.S.

ZhezkazganAir nabízí vnitrostátní lety. Tato společnost je vnitrostátním přepravcem a mimo pravidelných letů poskytuje i charterové. 

 

http://zhezair.com/about

 

lightbox lightbox

 

JAMAL

Tato společnost poskytuje charterové a pravidelné lety v Tjumenské oblasti a Jamalo-Nenetskom autonomním okrese. 

 

http://yamal.aero/

 

lightbox lightbox

 

AEROLINKA KRASAVIA

KrasAvia je ruská aerolinka, která zajišťuje magistrální a regionální leteckou dopravu pro oblast Sibiře a Dálného Východu. Je to státní letecký podnik Krasnojarského kraje a disponuje 5 letišti.


https://ak-krasavia.ru/

 

lightbox lightbox

lightbox lightbox

 

AEROLINKA ORENBURZHJE

Aerolinka Orenburzhje je komerční značkou GUP Orenburgské oblasti „Letiště Orenburg“ (provozovatele letiště Orenburgu), která provádí regionální přepravu osob v Povolží a Jižním Uralu. Převážná část letů je uskutečněná letadly L 410 UVP-E20. 

 

http://www.orenairport.ru/

 

lightbox lightbox

lightbox 

 

AEROLINKA CHABAROVSKIE AVIALINII

Chabarovskie avialinii je krajský státní unitární podnik, který se specializuje na regionálních přepravách v Chabarovském kraji. Hlavními činnostmi jsou: přeprava pasažérů a nákladů pravidelnou regionální a charterovou přepravou. 

 

http://avia.pro/blog/habarovskie-avialinii


lightbox lightbox


OAO AEROSERVIS

OAO Aeroservis poskytuje různé letecké služby jako například vyhlídkové lety a mnohé další.

 

http://www.airss.ru/

 

lightbox lightbox

  

KRASNOKUTSKÉ LETECKÉ UČILIŠTĚ CIVILNÍHO LETECTVÍ

Krasnokutské letecké učiliště civilního letectví se nachází ve městě Krasný Kut v Saratovské oblasti. Bylo založeno na základě Kačinského leteckého učiliště, které následně bylo přesunuto do Krasného Kutu v roce 1941. Učiliště připravuje komerčních pilotů civilního letectví.

 

http://kkluga.ru/

 

lightbox lightbox

lightbox lightbox

 

AEROLINKA POLJARNIE AVIALINII

Poljarnie Avialinii je ruská aerolinka, která provozuje regionální přepravy v Jakutii. Kromě přepravy pasažérů provozuje i sanitární tratě, atd.

 

http://polarair.ru/

 

lightbox lightbox

 

VAN AIR EUROPE 

VAN AIR Europe je letecká společnost, se sídlem na letišti Brno-Tuřany. Společnost provozuje pod značkou Citywing pravidelnou leteckou přepravu osob mezi letištěm Ballasalla na ostrově Man a blízkými destinacemi v AngliiSeverním Irsku a Walesu.

 

http://www.vanair.org/

 

lightbox lightbox

 

EAGLE AIR

Eagle Air se specializuje na poskytování charterových a pravidelných leteckých služeb, jak Ugandě, tak i po celé východní a střední Africe. 

 

http://www.eagleair-ug.com/profile

 

lightbox lightbox

 

JUMP TANDEM

Jump Tandem nabízí tandemové seskoky, kurzy parašutismu, sportovní parašutismus, vyhlídkové lety, skupinové akrobace, firemní letecké dny, apod.

 

http://www.jump-tandem.cz/

 

lightbox lightbox

 

BEN AIR

BenAir patří do skupiny divize Aviation and Aerospace Jutlandia a zaměstnává 75 lidí v Dánsku, Norsku, Velké Británii a Francii. Společnost provozuje a udržuje flotilu 20 letadel a vrtulníků.

 

http://www.benair.com/BenAir/Home.html

 

lightbox lightbox

 

OOO "Sila"

"SILA" (Siberian Light Aviation, s.r.o.) – letecká společnost se sídlem v Magadaně byla založena v roce 2008. V roce 2014 obdržela certifikát provozovatele pro komerční dopravu. Kancelář této letecké společnosti se nachází v Irkutsku.

 

http://sila-avia.ru/


lightbox lightbox

 

"2. Archangelská sjednocená letecká jednotka"

"2. Archangelská sjednocená letecká jednotka" je největším provozovatelem vrtulníků v severozápadní oblasti Ruska, která poskytuje v Archangelském regionu leteckou přepravu cestujících, pošty i nákladu. Společnost zajišťuje obchodní leteckou dopravu a všechny typy leteckých prací: letecké průzkumy, lesní, montážní práce, práce s nakládáním a vykládkou v Arktidě z námořních lodí, zdravotní péče pro obyvatelstvo, pátrací a záchranné operace aj.

 

http://www.2aoao.ru/

 

lightbox lightbox

 

ATLANTIS ARMENIAN AIRLINES

Atlantis Armenian Airlines je součástí společnosti Atlantis European Airways a specializuje se na regionální lety. Předpokládá se, že dodané letadlo L 410 UVP-E20 bude létat na trase Jerevan-Kapan-Jerevan.

 

http://atlantis.am/


lightbox lightbox


Letecká společnost "Zhetysu"

Zhetysu Airline (Zhetysu) je regionální letecká společnost v Kazachstánu se sídlem na letišti Taljorkan. Letecká společnost provozuje pouze jednu denní trasu z Taldykorganu do Astany.


http://airport.taldyk.kz/


lightbox lightbox