Novinky a aktuality > Aircraft Industries, a.s. na veletrhu Europe Aviation Expo
Novinky a aktuality

>> Aircraft Industries, a.s. na veletrhu Europe Aviation Expo

Naše společnost Aircraft Industries, a.s. byla součástí veletrhu Europe Aviation Expo, který se uskutečnil na královéhradeckém letišti od 19. do 21. června 2014. Výstava navázala na minulé ročníky European Helicopter Show a letos poprvé byla rozšířena i o výrobce letounů. Lákadlem na veletrhu byly proto pro odbornou i širokou veřejnost nejen vrtulníky všeho druhu, ale i řada letadel mezi nimiž se představila i L 410.

Stánek naší společnosti patřil mezi nejpůsobivější na výstavě. Na něm návštěvníci získali informace jak o současné situaci naší společnosti, tak o letounu L 410 UVP-E20. Letečtí nadšenci velmi ocenili možnost koupě reklamních předmětů Aircraft Industries, a.s.

První dva dny výstavy patřily odborné veřejnosti z leteckého světa. K vidění byla technika letecké záchranné služby, privátní a obchodní přepravy, vrtulníky a letouny určené k hašení požárů i přepravě nákladů. Zajímavou novinkou letošního veletrhu byly letecké simulátory a bezpilotní vrtulníky a letadla. V sobotu byla pro návštěvníky připravena tradiční letecká show.