Novinky a aktuality > První místo v soutěži EXPORTÉR ROKU 2014
Novinky a aktuality

>> První místo v soutěži EXPORTÉR ROKU 2014

Slavnostního vyhlášení výsledků soutěže Exportér roku 2014,  které již tradičně proběhlo v nádherném prostředí Kaiserštejnského paláce na Malostranském náměstí v Praze, se v úterý 16. prosince 2014 zúčastnila generální ředitelka Aircraft Industries, a.s. Ilona Plšková, aby zde převzala ocenění za první místo v kategorii podle nárůstu exportu.

 

Soutěž Exportér roku je tradiční klání českých vývozců, v němž mohou porovnat své úspěchy při vývozu svých výrobků a služeb. Stejně jako předchozí ročníky i 20. ročník soutěže Exportér roku se konal pod záštitou Hospodářské komory ČR. Pořadateli soutěže jsou tradičně Střední podnikatelský stav a Asociace na podporu podnikání ČR.

 

Vzhledem k jedinečné historii konání nabízí soutěž Exportér roku ojedinělou příležitost, jak mezioborově porovnat výkonnost firem a poměřit se s těmi nejlepšími. . Výjimečnost tohoto slavnostního večera dále zdůrazňuje i skutečnost, že ceny úspěšným exportérům bývají předávány čelními představiteli ČR. Tak jako v minulém roce se i letos slavnostního vyhlášení mimo jiné zúčastnil i prezident ČR Miloš Zeman a předseda senátu ČR Milan Štěch.

 

Kromě již zmíněné kategorie jsou od roku 2005 vyhlašováni také nejlepší exportéři jednotlivých krajů a dále je možné soutěžit i v dalších speciálních kategotiích, kde hodnotícím kritériem není velkost objemu exportu, ale např. počet cílových zemí exportu v daném roce.

 

Tisková zpráva a výsledková listina ze soutěže Exportér roku.

 

lightbox lightbox

 lightbox lightbox

lightbox lightbox