Novinky a aktuality > Aircraft Industries soutěží o titul Národní šampion ČR. Dáte nám i Vy svůj hlas?
Novinky a aktuality

>> Aircraft Industries soutěží o titul Národní šampion ČR. Dáte nám i Vy svůj hlas?

Aircraft Industries, a.s. postoupila s titulem Národní šampion do druhého kola soutěže European Business Awards, která každoročně oceňuje evropské společnosti podle různých aspektů v několika kategoriích (např. významné nárůsty prodejů nebo tržních podílů za dané období, růstové trendy v dovozu/vývozu svých produktů, získání nových trhů, efektivní zaměstnanecká politika, pozitivní vztah k životnímu prostředí apod.). V této fázi soutěže hlasuje veřejnost na základě prezentačních videí, které jednotlivé soutěžní firmy dle daných kritérií pořadatele soutěže připravily. Rovněž video Aircraft Industries, a.s. je zveřejněno on-line (viz níže). V rámci České republiky bojuje o vítězství v druhém kole celkem 16 společností, které rovněž obdržely titul Národní šampion v prvním kole. Titulem Národní šampion České republiky se bude pyšnit ta společnost, která v druhém kole získá nejvyšší počet hlasů veřejnosti.

 

lightbox

Vaším hlasem můžete podpořit Aircraft Industries v této mezinárodní soutěži a vyjádřit ocenění všem zaměstnancům kunovského výrobce letadel, jak současným tak i bývalým, za jejich namáhavou, usilovnou a tvořivou práci, jejíž výsledek v podobě úspěšného českého letounu L 410 UVP-E20 oceňují již po mnoho let spokojení zákazníci v mnoha zemích světa. K hlasování můžete povzbudit i Vaše přátele a známé, případně se můžete s Aircraft Industries spojit na sociálních sítích facebook a linkedIn a tím ještě více podpořit dobré umístění Aircraft Industries v této veřejné soutěži. 

 

Adrian Tripp, CEO soutěže European Business Awards upřesňuje: „Letošními snímky se prezentují ty nejúspěšnější a nejstabilnější evropské společnosti a my věříme, že každý, kdo se zajímá o obchodní dění, si najde chvilku, aby se na videa, jak už ze své anebo jiné evropské země podíval a dal svůj hlas.“

 

Evropští vítězové tohoto soutěžního kola budou pokračovat do kola dalšího, aby bojovali o titul „Evropský šampion“, o kterém bude během března 2015 rozhodovat rovněž veřejnost. Soutěž má i neveřejnou část, která probíhá paralelně a kde o úspěchu soutěžících rozhodují odborníci. Odborný panel nejprve zvolí 100 nejlepších finalistů z celé Evropy a z nich pak bude vybrána vítězná společnost. Výsledky obou částí soutěže, jak z veřejného, tak odborného hlasování, budou slavnostně ohlášeny v květnu 2015.

 

European Business Awards je široce uznávaná cena pro nejdynamičtější společnosti v Evropě, která hodnotí jejich profesionalitu, inovace, úspěšný podnikatelský a etický přístup. Soutěže se může zúčastnit každá společnost nezávisle na své velikosti a oboru. Vítězové European Business Awards se stávají vzorem a inspirací pro ostatní evropské firmy. Do druhého kola soutěže letos postoupilo 709 firem reprezentujících 33 evropských zemí. European Business Awards oceňuje ty nejlepší od roku 2007.


POSTUP JAK ZHLÉDNOUT VIDEO A HLASOVAT:

Video (cca 3 minuty) a on-line hlasování je veřejnosti přístupné do 24. února 2015 do 17:00 na stránkách pořadatele této mezinárodní soutěže: www.businessawardseurope.com. Vzhledem k tomu, že webové stránky soutěže jsou v angličtině, uvádíme pro lepší orientaci na nich i český návod: 

  1. Pomocí šipky najděte českou vlajku, po kliknutí na ní se Vám zobrazí seznam všech 16 českých soutěžících firem.
  2. Po kliknutí na naši společnost se zobrazí video (jeho komentář v češtině zde ke stažení), které spustíte šipkou na fotografii. Pokud chcete dát L 410 a Aircraft Industries, a.s. hlas, vepište svou emailovou adresu a odešlete pomocí „vote“. Pokud jste správně odeslali, objeví se TOTO.
  3. Na zadaný email přijde odkaz, na který je potřeba kliknout pro potvrzení Vašeho hlasu, přičemž můžete být vyzváni k zadání přihlašovacích údajů do soutěžního systému, které obdržíte společně s odkazem. Z jedné emailové adresy může být odeslán pouze jeden hlas (pro hlasování můžete použít firemní i soukromé emaily). Pokud jste správně potvrdili svůj hlas, objeví se TOTO.

 

V případě jakýchkoli potíží s hlasováním nebo nefunkčností systému se neváhejte obrátit na marketing společnosti (marketing@let.cz; tel.: +420 572 816 143, mob.: +420 601 584 292).

 

PŘEDEM DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE ROZHODNOU PODPOŘIT NÁS V TÉTO SOUTĚŽI !!
Váš hlas pro jediného zástupce českých leteckých výrobců v této soutěži bude zároveň oceněním nejen pro naše dodavatele, ale také pomůže zvýšit povědomí celého českého leteckého průmyslu mezi evropskými zeměmi.

 

lightbox