Novinky a aktuality > Druhé místo v mezinárodní soutěži EBA
Novinky a aktuality

>> Druhé místo v mezinárodní soutěži EBA

Naše společnost získala druhé místo v rámci již druhého kola prestižní mezinárodní soutěže European Business Awards, která každoročně oceňuje evropské společnosti podle různých aspektů v několika kategoriích (např. významné nárůsty prodejů nebo tržních podílů za dané období, růstové trendy v dovozu/vývozu svých produktů, získání nových trhů, efektivní zaměstnanecká politika, pozitivní vztah k životnímu prostředí apod.). V rámci České republiky se druhého kola zúčastnilo celkem 16 soutěžících a mezi nimi také významné společnosti jako například Plzeňský Prazdroj anebo Seznam.cz. První místo získala společnost AAA Auto (2 100 zaměstnanců). Třetí místa již vyhlašována nebyla. Druhé kolo soutěže spočívalo ve veřejném on-line hlasování na základě videí prezentovaných jednotlivými soutěžícími na webových stránkách organizátora.

 

Naše umístění v soutěži vnímáme jako velký úspěch, který potvrzuje, že význam českého leteckého průmyslu a nadšení občanů ČR pro letectví jsou obrovské. Fakt, že český letecký průmysl dokázal zvítězit nad českými pivovary, stojí přinejmenším za zamyšlení, přičemž není bezvýznamné, že svého umístění jsme dosáhli bez nulové finanční investice do PR kampaně spojené se získáváním svých fanoušků. Proto velký dík patří všem, kteří nás v této soutěži podpořili a to především našim obchodním partnerům, bez jejichž dlouholeté a úspěšné spolupráce bychom našich úspěchů těžko dosáhli. 

 

Kompletní výsledky za všechny zúčastněné evropské země je možné si prohlédnout na webové stránce pořadatele soutěže: http://www.businessawardseurope.com/news/2015/03

 

European Business Awards je široce uznávaná cena pro nejdynamičtější společnosti v Evropě, která hodnotí jejich profesionalitu, inovace, úspěšný podnikatelský a etický přístup. Soutěže se může zúčastnit každá společnost nezávisle na své velikosti a oboru. Vítězové European Business Awards se stávají vzorem a inspirací pro ostatní evropské firmy. Do druhého kola soutěže letos postoupilo 709 firem reprezentujících 33 evropských zemí. European Business Awards oceňuje ty nejlepší od roku 2007.