Novinky a aktuality > Generální ředitelka Ilona Plšková získala ocenění Manažer odvětví Doprava a letectví 2014
Novinky a aktuality

>> Generální ředitelka Ilona Plšková získala ocenění Manažer odvětví Doprava a letectví 2014

Ve čtvrtek 23. dubna 2015 v odpoledních hodinách proběhlo v pražském paláci Žofín na Slovanském ostrově slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Manažer roku 2014, v rámci kterého generální ředitelka Aircraft Industries Ilona Plšková obdržela prestižní ocenění Manažer odvětví Doprava a letectví 2014. Slavnostního večera se zúčastnil i prezident ČR a představitelé vlády.

 

lightbox

 

lightbox lightbox

 

Celkově bylo za rok 2014 v rámci této soutěže oceněno 23 manažerů reprezentujících dané odvětví, dále TOP 10 manažerů, manažer roku 2014 a manažerka roku 2014 a další ceny. Kompletní výsledky 22. ročníku soutěže Manažer roku 2014 si můžete prohlédnout zde: http://www.manazerroku.cz/rocnik-2014/. O tituly v letošní soutěži bojovalo 77 finalistů.

 

lightbox lightbox

lightbox lightbox

 

Vyhlášení soutěže Manažer roku 2014 proběhlo v rámci Dne úspěšných manažerů a firem, kdy dopoledne byla na programu Konference pod názvem „Žena – klíčový faktor úspěchu řízení společnosti i businessu“. Celým programem provázela moderátorka Marcela Augustová.

 

lightbox lightbox

lightbox lightbox

 

Soutěž o MANAŽERA ROKU byla založena v roce 1993 jako počátek tradice hodnocení významných reprezentantů managementu v České republice. Je prezentací moderních metod firemního řízení, jejich vývoje a trendu. Umožňuje ocenit osobnosti managementu, prezentovat jejich výsledky širší veřejnosti a poukázat na jejich úlohu v rozvoji české ekonomiky.

 

lightbox

 

lightbox lightbox