Novinky a aktuality > Naše účast na mezinárodním veletrhu MAKS 2015
Novinky a aktuality

>> Naše účast na mezinárodním veletrhu MAKS 2015

Společnost Aircraft Industries, a.s. se zúčastnila v pořadí již XII. ročníku Mezinárodního veletrhu letectví a kosmonautiky MAKS 2015, který se konal ve dnech od 25. do 30. srpna 2015 na Žukovském letišti nedaleko Moskvy. Naše společnost zde představila prototyp letounu L 410 NG, který uskutečnil svůj první vzlet na konci července tohoto roku, a nyní podstupuje řadu dílčích zkoušek v rámci certifikačního procesu. Kromě toho byla na našem stánku představena maketa letounu L 410 NG s inovovaným kokpitem pilotní kabiny a interiérem kabiny pro cestující. Naše expozice byla jako již tradičně umístěna v rámci českého pavilonu. Přílet L 410 NG byl široce sledován všemi médii, přičemž téměř všechna periodika informovala o přítomnosti našeho letounu na veletrhu. Všem bylo známo, že se jedná o letoun nové generace, který je významným krokem vpřed v jeho modernizaci.

 

lightbox lightbox

 

Zájem o náš letoun L 410 UVP-E20 ze strany ruských leteckých společností neustále trvá. Velký problém ovšem vzniká s ohledem na směnný kurz rublu, kdy je velmi obtížné najít finanční prostředky na nákup letadel. Ale i přes to několik leteckých společností, jejichž zástupci navštívili naši výstavní expozici, projevili seriózní zájem o nákup těchto letadel. Naši expozici také navštívily téměř všechny letecké společnosti, které v současnosti provozují naše letouny. Tato setkání vždy probíhají ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Mezi námi a leteckými společnostmi jsme vybudovali nejen obchodní, ale i přátelské vztahy, které nám pomáhají přijmout přijatelná řešení pro obě strany. Příkladem je nemalé úsilí, které jsme vynaložili do vyřešení otázky spojené s prostoji letadla u letecké společnosti Orenburžje.

 

 lightbox

 

Se snížením kupní síly ruských leteckých společností roste zvýšený zájem o naše letadla v Asii, Africe a Jižní Americe. Během výstavy proběhlo mnoho významných jednání s představiteli Číny, Indonésie, také byla projednána otázka o další dodávce letadel do Bangladéšské lidové republiky. 

 

lightbox lightbox

 

I přes velkou pracovní zátěž a veliký počet návštěvníků, zejména v oficiálních dnech výstavy, byli všichni hosté přijati a také byly prodiskutovány všechny důležité otázky. Jako vždy poptávka po našem výrobku byla potvrzena velikou návštěvností a velikým zájmem ze strany potencionálních zákazníků. Zástupci naší společnosti na výstavě získali optimismus a energii, která nám všem pomůže i nadále zlepšovat naši práci a zvyšovat kvalitu našich produktů a služeb.

 

lightbox