Novinky a aktuality > Václav Fischer – nový oficiální reprezentant AI pro Německo a západní Evropu
Novinky a aktuality

>> Václav Fischer – nový oficiální reprezentant AI pro Německo a západní Evropu

Během měsíce dubna došlo k dohodě mezi Aicraft Industries, a.s. a panem Ing. Václavem Fischerem, jedním z nejznámějších podnikatelů v oblasti letectví, dříve majitelem jedné z nejobdivovanějších leteckých společností FISCHER Air a zakladatelem cestovní kanceláře FISCHER, největší cestovní kanceláře v Česku, senátorem i nejoblíbenějším politikem České republiky v roce 2001.

 

Pan Fischer počátkem dubna navštívil závod AI v Kunovicích a za přítomnosti paní generální ředitelky a obchodního ředitele byl seznámen jak s provozem a výrobou L 410, tak prodejem letadel. Následně se pan Fischer setkal i s předsedou představenstva AI panem Olegem Melyukhovem.

  

lightbox  lightbox

 

„Jsme potěšeni, že byla uzavřena vzájemná obchodní a marketingová spolupráce mezi panem Fischerem a AI, neboť´ jeho dlouholeté profesní a odborné znalosti z oblasti letectví nejen v Česku, ale i v Německu mohou být vzájemně prospěšné a velmi úzce souvisí s naší expanzí na západoevropské trhy. Věříme, že naše vznikající úzká spolupráce s panem Fischerem povede ke zvýšení prestiže a prodejnosti našich letadel na nových, západoevropských trzích“, uvedl obchodní ředitel AI pan Mgr. Robert Erhart.