Novinky a aktuality > Třetí letecko-technická konference ruských provozovatelů letounu L 410 UVP-E20
Novinky a aktuality

>> Třetí letecko-technická konference ruských provozovatelů letounu L 410 UVP-E20

lightbox

 

Ve dnech 17. – 18. února 2016 byla na půdě naší společností uspořádána v pořadí již třetí letecko-technická konference ruských provozovatelů letounu L 410 UVP-E20, na které byly projednávány aktuální otázky spojené s provozováním a technickou údržbou těchto letadel.

  

Toto setkání se stalo již tradičním místem podpory vzájemného partnerství a spolupráce a jako vždy probíhalo ve velmi přátelské atmosféře. Účastníci konference měli možnost sdělit své poznatky nejen zástupcům naší společnosti, ale rovněž se mohli obrátit na představitele společnosti vyrábějící motory GEAC a výrobce vrtulí Aviapropeler, kteří přislíbili vyřešit všechny vyřčené problémy v co nejkratší době. Vzhledem k vysoké profesionalitě všech zúčastněných stran na některé otázky byly nalezeny odpovědi, resp. byla nabídnuta přijatelná řešení již v průběhu samotné konference.

 

lightbox

 

lightbox

 

V minulém roce 2015 byly s ruskými zákazníky uzavřeny dvě kupní smlouvy na dodávku L 410; oba dva letouny odletěly do RF začátkem letošního roku: letoun s pořadovým číslem 3010 rozšířil letový park Chabarovské letecké společnosti a letoun s výrobním číslem 3012 si pořídila společnost Uktus. Od roku 2009, kdy L 410 UVP-E20 získal ruský typový certifikát, bylo do Ruské federace dodáno již 47 letadel.

 

lightbox