Novinky a aktuality > Úspěch na Air Show Praha - Kbely
Novinky a aktuality

>> Úspěch na Air Show Praha - Kbely

Dne 1. 9. 2016 proběhla na letišti Praha – Kbely letecká Air Show pořádaná pro významné hosty asociací leteckých výrobců České republiky. Na akci byly prezentovány letadla a letecké komponenty všech významných leteckých výrobců z České republiky za účasti téměř 300 oficiálních hostů – členů vlády, parlamentu, diplomatů, nejvyšších armádních složek a obchodních zástupců leteckých firem.

 

lightbox lightbox

Za ostatními letadly si velkou pozornost zasloužil náš L 410 NG, do jehož kokpitu usedl i bývalý pan premiér Fischer. Po seznámení se s letadlem ze strany našich pilotů ocenil významný přínos tohoto prototypu letadla na českém nebi a všem popřál další úspěchy se završením certifikačního procesu.

 

lightbox lightbox

O výrobu v Aircraft Industries a letadlo L 410 NG se taktéž živě zajímal pan Mládek, Ministr průmyslu a obchodu ČR, společně se svými náměstky. 

 

lightbox lightbox

Velkou pozornost sklidil ukázkový let s téměř akrobatickými prvky našich zkušených pilotů. Bylo příjemné sledovat jaké pozornosti i dalších významných vládních činitelů se těší  L 410 NG.

 

lightbox