Novinky a aktuality > Letecko-technická konference ruských provozovatelů letounu L 410 UVP-E20
Novinky a aktuality

>> Letecko-technická konference ruských provozovatelů letounu L 410 UVP-E20

Ve dnech 1. – 2. března 2017 proběhla v naší společnosti v pořadí již čtvrtá letecko-technická konference ruských provozovatelů letounu L 410 UVP-E20, na které byly projednávány aktuální otázky spojené s provozem a údržbou těchto letadel.

 

Odborný poradce generální ředitelky pro rozvoj obchodu pro Rusko a země SNS Sergey Martynov zahájil konferenci s informacemi o vyřešených problémech, na které bylo poukázáno při loňském setkání. Poté následovaly projevy společností GEAC, Avia Propeller a Sokol - autorizovaného servisního střediska společnosti GEAC a servisního střediska společnosti Avia Propeller v Rusku. Všichni provozovatelé poté podrobně hovořili o veškerých problémech, kterým jsou nuceni čelit v rámci provozu našeho letounu, a které jsme se zavázali vyřešit v blízké budoucnosti. Vysoká profesionalita všech zúčastněných, jakož i kvalitní obchodní až přátelské vztahy, které vznikly v průběhu let, pomohly na některé otázky okamžitě najít odpovědi a řešení již v průběhu samotné konference. Účastníci konference odjížděli s nadějí na opětovné setkání příští rok, protože konferenci sami pro sebe hodnotí jako velmi přínosnou.

 

Letos byla novým hostem konference statní dopravní leasingová společnost (GTLK), která v minulém roce podepsala kontrakt na dodávku pěti letadel L 410 s Uralským závodem pro civilní letectví (UZGA). GTLK má největší leasingovou flotilu L 410 v Rusku. Zástupci této společnosti seznámili naše provozovatele s novými a přijatelnějšími podmínkami nákupu letadel na leasing. Díky činností společnosti GTLK v Rusku se nyní stal nákup našich letadel ruskými zákazníky cenově dostupnější.

 

V minulém roce bylo ruským zákazníkům předáno 9 letounů. Společnost Chabarovské aerolinie si pořídila již čtvrté letadlo, společnost Uktus-Avia doplnila svoji flotilu druhým letadlem a tři letouny byly dodány letecké společnosti Orenburžje, která tak rozšířila svou flotilu na deset letadel L 410 UVP-E20. Čtyři letadla byla dodána do společnosti UZGA. Od roku 2009, kdy L 410 UVP-E20 získal ruský typový certifikát, bylo do Ruské federace dodáno již 54 letadel.

 

lightbox lightbox

lightbox lightbox

lightbox lightbox