Novinky a aktuality > Zúčastnili jsme se V. mezinárodní výstavy KADEX-2018
Novinky a aktuality

>> Zúčastnili jsme se V. mezinárodní výstavy KADEX-2018

V rámci české expozice se naše společnost zúčastnila největší výstavy Kazašské republiky "KADEX-2018", která se konala od 23. do 26. května 2018 na území Mezinárodního letiště. S pomocí kazašského zastoupení agentury CzechTrade se nám podařilo prezentovat naši společnost na výstavě s maximálním efektem a dosáhnout očekávaných výsledků. Výstavy se zúčastnilo 48 vystavovatelů ze 14 zemí, kteří prezentovali ukázky kosmické techniky a vývoj v oblasti informační bezpečnosti.

 

lightboxbox

 

Kazachstán je na devátém místě ve světě z hlediska velikosti a za předpokladu dlouhodobě stabilního politického systému má v budoucnosti velký potenciál pro hospodářský růst. Může se stát zajímavým obchodním partnerem českých exportérů v mnoha průmyslových odvětvích. V současné době v této zemi působí hned několik letadel vyráběných naší továrnou. Mezi nimi je také letadlo L 410 UVP-E20 letecké společnosti "Zhezkazgan-Air", které bylo dodáno v roce 2011.

 

lightboxboxlightboxbox

 

Během výstavy se uskutečnila jednání se zástupci leteckých společností, bank, výboru pro civilní letectví, vojenského letectva Kazachstánu nebo s delegacemi z Pákistánu a Číny. Důležitým hostem našeho stánku byla také velvyslankyně České republiky v Kazachstánu Eliška Žigová, která nám popřála mnoho úspěchů při šíření našeho produktu na území Kazachstánu.

 

lightboxbox